هدیه تبلیغاتی

شما عزیزان می توانید برای خرید هدیه تبلیغاتی تخم شترمرغ تزیینی به وب سایت فروشگاه اینترنتی تک سبد مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید.

تخم شترمرغ تزیینی یکی از صنایع دستی و هنری استان اصفهان است که به تازگی از محبوبیت خاصی برخوردار شده است و شرکت ها و سازمان های زیادی از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی در مراسم ها، سمینارها، جشنواره ها و … استفاده می کنند. این محصول در طرح ها و مدل های متنوعی قابل طراحی و تولید بوده و همچنین در زمان بسیار کوتاهی سفارشات انبوه قابل آماده سازی و ارسال به سراسر ایران می باشد.

تخم شترمرغ تزیینی کاملا طبیعی بوده و تخم واقعی شترمرغ می باشد که به واسطه کار دست تمامی طرح هایی که در تصاویر زیر مشاهده می نمایید بر روی آن نقاشی شده است. تمامی کار طراحی با دست بوده و به همین جهت ارزش هنری بسیار بالایی دارد.

عزیزانی که قصد خرید به عنوان هدیه تبلیغاتی دارند می توانند در زمان ثبت سفارش درخواست درج لوگو یا متن تبلیغاتی مورد نظر خود بر روی پایه تخم شترمرغ ها را نیز ثبت نمایند. در ادامه نمونه ای از سفارشات عمده و تبلیغاتی این محصول را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بهتر متوجه مراحل لوگو گذاری شوید.

تمامی پایه های تخم شترمرغ ها فلزی بوده که دارای روکش رنگی لعابکاری شده می باشند که رنگ پایه ها بنابر سلیقه مشتری قابل انتخاب و تنظیم می باشد. مراحل آماده سازی و ارسال تماما با مشتری هماهنگ خواهد شد و با بسته بندی کاملا مناسب و شکیل ارسال خواهد شد.

هدیه تبلیغاتی

بستن